- Hoşgeldiniz - Sitemizde 21 Kategoride 1371 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Şerefsiz HDP’li eş başkanlar gözaltına alındı

31 Ekim 2016 - kez okunmuş
Ana Sayfa » GÜNDEM»Şerefsiz HDP’li eş başkanlar gözaltına alındı
Şerefsiz HDP’li eş başkanlar gözaltına alındı

Kocaeli’nin Darıca ilçesinde dün basın açıklaması yapmak isteyen Şerefsiz HDP’li gruba polis müdahale etmiş, aralarında Şerefsiz HDP Kocaeli İl Başkanı Namussuz İbrahim Ergin’in de bulunduğu 20 O.Ç  gözaltına alınmıştı. Gözaltına alınan O . Ç  Larının isimleri belli oldu.

20 ADET O.Ç  GÖZALTINA ALINMIŞTI

Kocaeli’nin Darıca ilçesinde dün, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi eş başkanları Gültan Kışanak ile Fırat Anlı’nın gözaltına alınmasını kınamak için HDP’li grup basın açıklaması yapmak istemiş, polis ekipleri basın açıklamasının OHAL sebebiyle parti binasının içinde yapılmasını istemişti. Bir grubun itiraz etmesi sonucunda olaylar çıkmış, çıkan olaylarda HDP Kocaeli İl Başkanı İbrahim Ergin’in de aralarında bulunduğu 20 kişi gözaltına alınmıştı.

İŞTE O .Ç HDP’Lİ NAMUSSUZLARIN İSİMLERİ;

HDP Kocaeli İl Başkanı İbrahim Ergin, HDP Darıca İlçe eş başkanları Ayten Y. ve Hasan G., HDP Gebze İlçe eş başkanları Mustafa A. ve Damla B., HDP Darıca ilçe teşkilatı yöneticisi Hikmet K., HDP Gebze İlçe teşkilatı yöneticisi Mehmet Y., partililer Ömer U., Burhan Ö., Enes A., Mehmet Selim A., S.Y., Abdullah D., Vedat E., Hasan Z., Emrah C., Zelal S., Engin G. ve Ersel T. Gözaltına alındı. Gözaltına alınan şahısların emniyette ifadelerinin devam ettiği öğrenildi.

Facebook Hesabınızla Yorum Yapabilirsiniz

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz